ru ua

Яценюк доручив за 4 дні розробити план реформування вугільної галузі

Яценюк доручив за 4 дні розробити план реформування вугільної галузі

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив узгоджувальній комісії за 4 дні розробити пріоритетний план реформування вугільної галузі. Про це він заявив сьогодні під час зустрічі з представниками профспілкових організацій вуглевидобувних підприємств, повідомляє прес-служба Кабміну.

Яценюк повідомив, що до комісії увійдуть урядовці профільних міністерств, Національна комісія з регулювання енергетики, ДП "Енергоринок", ДП "Вугілля України", народні депутати та представники профспілкових організацій.

Прем'єр визначив пріоритетним у роботі комісії невідкладне вирішення питання погашення заборгованості по заробітній платі гірникам за грудень 2014 р.

Він також закликав представників профспілок долучитися до роботи узгоджувальної комісії та в понеділок, 2 лютого, подати свої пропозиції.

Нагадаємо, сьогодні Яценюк доручив Міністру енергетики і вугільної промисловості України створити узгоджувальну комісію з питань реформування вугільної галузі, яка, в тому числі, займатиметься соціальними питаннями шахтарів.