Янукович запропонував щорічно проводити українсько-російський міжрегіональний економічний форум

Президент України Віктор Янукович переконаний, що співпраця між Україною та Росією повинна мати стратегічний характер по всіх напрямках. Глава держави запропонував проводити українсько-російський міжрегіональний економічний форум на постійній основі - щороку, повідомляє прес-служба Президента України.

"Українсько-російський міжрегіональний економічний форум повною мірою довів свою ефективність як необхідний механізм двосторонньої взаємодії. Тож пропоную проводити його щорічно, на постійній основі для підбиття підсумків роботи у сфері міжрегіональної та прикордонної співпраці України та Російської Федерації", - сказав Янукович у Донецьку під час другого українсько-російського міжрегіонального економічного форуму, що відбувся під патронатом Президентів України та Росії.

Янукович також висловив переконання, що учасники другого форуму провели корисний і конструктивний діалог та озвучили цікаві пропозиції, реалізація яких, безперечно, буде вигідною і для України, і для Росії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся