Янукович доручив Азарову розглянути питання продовження в 2013-2015 рр. повернення коштів вкладникам Сбєрбанку СРСР

Влада має забезпечити повернення коштів вкладникам Сбєрбанку СРСР у найближчі роки. Таке доручення Президент України Віктор Янукович дав прем'єр-міністру Миколі Азарову під час сьогоднішньої планової зустрічі, передає прес-служба глави держави.

"Президент доручив мені на засіданні уряду розглянути питання продовження в 2013, 2014, 2015 роках практики повернення знецінених вкладів населенню, щоб за три роки практично закрити цю хвилюючу наших громадян проблему", - сказав прем'єр-міністр після закінчення зустрічі з Януковичем. "Найближчим часом уряд розгляне відповідну програму", - запевнив Азаров.

"Ми заклали видачу кожному вкладнику колишнього Ощадбанку СРСР платіжної картки, на якій буде зафіксована не тільки тисяча, але й сам вклад", - зазначив Азаров. За його словами, цю картку також можна буде використовувати як платіжний засіб при оплаті житлово-комунальних послуг та ряду інших платежів.

"Ощадбанк України розробить найдетальнішу інструкцію-роз'яснення для наших громадян, і я думаю, що найближчим часом із цим роз'ясненням виступить його керівництво", - сказав Азаров.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України своїм розпорядженням №223-р ухвалив, що з 1 квітня актуалізуються дані інформаційно-аналітичної системи "Реєстр вкладників заощаджень громадян".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся