Янукович підписав закон про скорочення чисельності ЗСУ в 2012 р. на 8 тис. осіб

П'ятниця 07 жовтня 2011 17:52

Президент України Віктор Янукович підписав закон України № 3742-VI "Про чисельність Збройних Сил України на 2012 рік". Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Відповідний закон передбачає приведення чисельності Збройних Сил України на 31 грудня 2012 р. до 184 тис. осіб, у тому числі до 139 тис. військовослужбовців.
Таким чином, загальна чисельність Збройних Сил протягом 2012 р. зменшиться на 8 тис. осіб, в т.ч. 5 тис. військовослужбовців.
Прийняття закону буде сприяти проведенню заходів, спрямованих на оптимізацію складу і структури органів військового управління, створення комплекту військових частин постійної готовності. Закон також сприятиме оптимізації кількості і чисельності підрозділів забезпечення життєдіяльності ЗСУ, в тому числі за рахунок переходу на нові форми забезпечення (аутсорсинг), розформуванню неперспективних арсеналів і баз, приведення системи військової освіти та науки у відповідність із завданнями і потребами армії.
Нагадаємо Верховна Рада Україна прийняла президентський закон № 9053 20 вересня 2011р.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся