Янукович підписав закон про ратифікацію угоди з Молдовою про пенсійне забезпечення військових

НовиниЕкономіка    04.11.2011 - 13:53

Президент України Віктор Янукович підписав закон №3929-VI "ПРО ратифікацію угоди між Кабінетом міністрів України та Урядом Республіки Молдова про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, членів їх сімей та інші види соціального захисту таких осіб". Відповідний законопроект № 0224 від 15 вересня 2011 р. був прийнятий у ВР 19 жовтня. За нього проголосували 388 народних депутатів.
Згідно з текстом угоди, пенсійне забезпечення осіб держав сторін, звільнених з військової служби Збройних Сил, інших військових формувань, утворених відповідно до законодавства держав сторін, Об'єднаних Збройних Сил Співдружності Незалежних Держав, Збройних Сил та інших військових формувань колишнього СРСР, а також пенсійне забезпечення членів їх сімей здійснюється на умовах, за нормами і в порядку, встановленому законодавством держав сторін за місцем проживання зазначених осіб.
Виплата одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або каліцтва військовослужбовців, військовозобов'язаних і резервістів, покликаних на навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори
(далі - одноразова грошова допомога), або інші види їх соціального захисту здійснюються відповідно до законодавства держав сторін.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top