Янукович обіцяє направити цільові інвестиції регіонам, які бажають активно розвиватися

НовиниЕкономіка    01.11.2011 - 11:51

Президент України Віктор Янукович обіцяє регіонам, які хочуть активно розвиватися, направити цільові інвестиції. Про це він заявив під час міжнародних муніципальних слухань "Розвиток належного управління на місцевому та регіональному рівнях" в Києві, передає кореспондент РБК-Україна.
"Інвестиційний потенціал державного фонду регіонального розвитку буде спрямований на підтримку найважливіших цілей і фінансову підтримку, і на місцевий регіональний розвиток. Однак, ця підтримка безумовно буде адресною. Інвестиції отримають тільки ті регіони, які продемонструють готовність до реформ. Це будуть державні інвестиції і гарантовані державою кредити в ті проекти, які дійсно здатні якісно позначитися на місцевому розвитку", - заявив Президент.
За його словами, "на кожну гривню інвестицій держава буде вимагати підвищення добробуту людини", а також поліпшення якості послуг: "Сприймайте це як введення ринкових відносин між державою і регіонами. Це тільки початок. Вирішальну роль в забезпеченні комплексного розвитку регіонів грає стратегічне бачення розвитку кожного регіону, розуміння його внутрішніх проблем. І адекватна оцінка наявних ресурсів".
Виходячи з цього, за словами Януковича, кожен регіон в Україні повинен підготувати стратегію свого соціально-економічного розвитку у відповідності з національними пріоритетами країни, політикою і модернізацією.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top