Янукович розглядатиме питання про помилування Луценка лише після рішення Касаційного суду

П'ятниця 01 березня 2013 13:33

Президент України Віктор Янукович розглядатиме питання про помилування колишнього голови МВС Юрія Луценка лише після рішення Касаційного суду. Про це Президент заявив на підсумковій прес-конференції.

"Нам потрібно дочекатися рішення судів. Після того, як суди винесуть вердикт, можна буде робити висновки. Касаційний суд ще не розглянув справу Луценко. Відверто кажучи, я давно знаю Луценка. Як людину, мені дуже шкода Луценка. Він страждає за дурниці, які наробив, зі своїм водієм. Хотів зробити як краще, а потрапив під кримінальну статтю. Тож потрібно дочекатися Касаційного суду. Я відверто про це кажу, не дивлячись на те, що Луценко сьогодні намагається з себе робити великого опозиціонера. Якщо суд його не звільнить , я буду розглядати питання про його помилування. коли дійде моя черга. я не хочу тиснути на суд, тиску на суд з боку Президента не може бути. Нам потрібно почекати ще трохи, коли закінчиться суд. Що стосується Тимошенко, то це складне питання, і ніхто не дасть відповіді на нього сьогодні. Тимошенко потрібно юридично захищатися. сьогодні новий КПК дозволяє економічні питання гуманізірвоать, але за однієї умови, що будуть погашені збитки, завдані державі. Про це їй потрібно думати", - сказав Янукович.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся