Yahoo! продала 20% акцій інтернет-магазину Alibaba самої цієї компанії за 7,1 млрд дол

Yahoo! Inc. оголосила про продаж 20% акцій китайського інтернет-магазину Alibaba за 7,1 млрд дол. За умовами угоди, Yahoo! отримає 6,3 млрд дол. готівкою і ще 800 млн дол. у вигляді привілейованих акцій Alibaba, передає Associated Press. Покупцем акцій стала сама компанія Alibaba. Переговори про продаж акцій йшли з перервами протягом року. Кошти, виручені Yahoo! від цієї угоди, підуть на виплату дивідендів акціонерам і на розвиток компанії.

Сторони також досягли угоди про продаж що залишилися у Yahoo! 20% акцій Alibaba в майбутньому.
Джерела, обізнані про подробиці угоди, стверджують, що операція Yahoo! Inc. і Alibaba Group робить вигідним для останньої проведення IPO до кінця 2015 р.

Alibaba спеціалізується в області інтернет-торгівлі. За даними компанії, її зареєстрованими користувачами і клієнтами є понад 79 млн осіб по всьому світу. Alibaba орієнтований на роботу з підприємствами малого бізнесу. Акції компанії торгуються на біржі в Гонконгу. У I кварталі 2012 р. чистий прибуток підрозділу Alibaba в сегменті інтернет-торгівлі склав 53,8 млн дол.

Компанія Yahoo! Inc. заснована в 1994 р., володіє популярним пошукачем і надає широкий спектр інтернет-сервісів, послугами яких користуються в цілому більше 0,5 млрд користувачів. Штаб-квартира компанії знаходиться в м.Саннівейл (Каліфорнія, США). Чистий прибуток Yahoo Inc. в I кварталі 2012 р. склав 286 млн дол. Вартість Yahoo! оцінюється в 19 млрд дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся