Вищий госпсуд розірвав договір Іллічівського морського торговельного порту з "Укртрансконтейнером"

НовиниЕкономіка    02.01.2011 - 17:54

За рішенням Вищого господарського суду України від 29 грудня 2010 р. Державне підприємство "Іллічівський морський торговельний порт" розірвало договір з "Укртрансконтейнером", що був укладений у 2005 р., через неналежно виконання і економічну невигідність для держави. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.
У результаті тривалих судових процесів протягом 2009 р. Верховним судом України залишено в силі рішення господарського суду Одеської області від 12 травня 2009 р., яким задоволено позов заступника прокурора області в інтересах держави в особі Міністерства транспорту та зв'язку України та розірвано спірний договір.
У червні 2010 р. ПП "Укртрансконтейнер" звернулося до господарського суду Одеської області із заявою про перегляд за нововиявленими обставинами рішення суду першої інстанції про задоволення позову прокурора. При цьому, в якості таких обставин зазначені факти, які виникли вже після набрання рішенням законної сили, а тому, відповідно до чинного законодавства, не можуть бути такими за своєю суттю.
За результатами розгляду заяви рішенням господарського суду Одеської області та постановою Одеського апеляційного господарського суду у 2010 р. задоволено заяву приватного підприємства, рішення господарського суду Одеської області від 12 травня 2009 р. скасовано, в задоволенні позову прокурора відмовлено.
Не погодившись із зазначеними судовими рішеннями, прокуратура області оскаржила останні до Вищого господарського суду України, постановою якого 29 грудня 2010 р. касаційну скаргу заступника прокурора області задоволено в повному обсязі, оскаржувані рішення скасовано та залишено у силі рішення господарського суду, яким задоволено позов прокурора та розірвано договір про спільну діяльність.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top