Високий рівень співпадіння екзит-полів і офіційних результатів виборів в Україні є проявом їх демократичності, - Азаров

Вівторок 30 жовтня 2012 17:47

Прем'єр-міністр України, голова Партії регіонів Микола Азаров вважає високий ступінь співпадіння офіційних результатів виборів Центрвиборчкому, екзит-полів та соцопитувань на парламентських виборах 2012 р. в Україні "класикою чесного і демократичного волевиявлення громадян". Про це він заявив під час зустрічі у вівторок, 30 жовтня, із послом США в Україні Джоном Теффтом, передає прес-служба Кабінета міністрів України.

"Дані, оприлюднені на сайті ЦВК, в цілому співпадають із даними екзит-полів та тими даними, які були представлені соціологами. Це класичний приклад проведення вільних, демократичних виборів. Про які фальсифікації можна говорити, якщо практично повністю співпали офіційні дані з даними екзит-полів?", - відзначив Азаров.

Він підкреслив, що уважно вивчає звіти й повідомлення та оцінки спостерігачів, які оприлюднюються.

"Для нас надзвичайно важливі об'єктивні оцінки, і ми робимо з них висновки для того, аби поліпшити в майбутньому практику проведення демократичних виборів. І ми вдячні спостерігачам за їхні оцінки та зауваження. Водночас коли нам пред'являють претензії, я б хотів, щоб такі претензії були предметними. У деяких звітах я не побачив жодного конкретного прикладу порушень. І я був би вдячний місіям, щоб вони надали нам такі конкретні приклади - щоб ми могли в них об'єктивно розібратися", - наголосив Азаров.

Азаров і Теффт також обговорили питання подальшого розвитку двосторонніх відносин.

"Ми задоволені динамікою українсько-американських відносин на найвищому рівні. Ми зацікавлені у поглибленні нашої співпраці зі США у сферах розвитку демократії, проведенні соціально-економічних та інституціональних реформ, нерозповсюдження зброї масового ураження, забезпечення ядерної безпеки, залучення американських інвестицій у сферу науки і технологій, модернізацію енергетичного комплексу тощо", - сказав Азаров.

Читайте також: За підсумками обробки 94,15% бюлетенів, ПР набирає 30,82%, "Батьківщина" - 24,97% голосів

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся