ВВП Гонконгу в І півріччі 2011 р. виріс на 6,3%

Субота 13 серпня 2011 08:21

Валовий внутрішній продукт (ВВП) Гонконгу в першій половині 2011 р. виріс на 6,3% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Зокрема, у другому кварталі темпи зростання ВВП склали 5,1%, що виявилося нижче показника першого кварталу поточного року (7,5%). Приріст місцевої економіки за весь 2011 р. прогнозується на рівні 5-6%. Про це повідомив 12 серпня Статистичний департамент адміністрації Гонконгу, передає "Сіньхуа".

У другому кварталі цього року експорт товарів з Гонконгу збільшився в річному вирахуванні на 0,3%, це було набагато нижче показника, зареєстрованого в першому кварталі нинішнього року, що становив 16,8%. Рівень інфляції в Гонконзі зріс з 3,8% у першому кварталі до 5,2% у другому кварталі ц.р.

За прогнозом департаменту, в майбутні декілька місяців в Гонконзі очікується подальше підвищення рівня інфляції, однак прогноз інфляції на поточний рік в Гонконзі залишився без змін - 5,4%.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся