Другої хвилі світової кризи не буде, проте локальні кризи можливі, - заступник голови ЦБ РФ

Повторення світової економічної кризи зразка 2008 р. чекати не слід, проте локальні кризи можуть виникнути. Таку думку висловив перший заступник голови ЦБ РФ Олексій Улюкаєв, повідомляє "Росія 24".

"Я вважаю, що ми вступили в ситуацію високого ступеня волатильності, починаючи з 2008 р. І ми будемо перебувати в цій ситуації ще довгі роки. Це означає, що ймовірність локальних криз - суверенного боргу, фондових ринків, того чи іншого регіону - вельми висока . Але очікувати чогось схожого з тим, що було в 2008 р., такої глибини падіння, я не можу і не бачу такої перспективи", - зазначив Улюкаєв.

Улюкаєв не вірить у другу хвилю світової економічної кризи. Він сподівається, що Європа зможе контролювати ситуацію. "Мені важко говорити про перспективи єврозони. Я хочу сподіватися, що наші європейські колеги зможуть контролювати ситуацію. Але коли втручаються вибори, а там приймаються емоційно забарвлені рішення, то важко передбачити", - вважає перший заступник голови ЦБ. На думку Улюкаєва, ризик виходу Греції з єврозони існує, але оцінити таку вірогідність складно.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся