Вступ до МС виключить Україну з переліку гравців європейського ринку, - Ю.Тимошенко

Вступ до Митного союзу (МС) з РФ виключить Україну з переліку гравців європейського ринку. Про це заявила Юлія Тимошенко, коментуючи пропозицію прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна щодо вступу України до Митного союзу, передає кореспондент РБК-Україна.

"Україна... втратить можливість бути конкурентом на світових ринках... Євросоюз - це ринок ємністю 16 трлн євро,... а Митний союз - це трошки більше 1 трлн долл. Це не співставні речі... Якщо Україна хоче викреслити себе як гравця європейських ринків, то (необхідно вступати в Митний союз)", - зазначила Ю.Тимошенко.
Нагадаємо, що під час свого візиту в Україну прем'єр-міністр РФ В.Путін переконував українську владу у тому, що вступ до Митного союзу РФ, Білорусі та Казахстану для України є значно вигіднішим, ніж Зона вільної торгівлі з ЄС. Зокрема, В.Путін зазначив, що приплив коштів в економіку України при інтеграції в МС і ЄЕП може скласти 6,5-9 млрд дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся