По всій Донецькій області відновлено водопостачання, - ДСНС

По всій Донецькій області відновлено водопостачання, - ДСНС
Фото: водопостачання (pixabay.com)

У смт Олександрівка 21 червня відновлено водопостачання

За станом на 21 червня 2017 року в селищі міського типу Олександрівка відновлено централізоване водопостачання. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Таким чином, водопостачання відновлено по всій Донецькій області.

"станом на 7 год. 21 червня у смт Олександрівка централізоване водопостачання відновлено. Протягом 20 червня здійснювався підвіз води населенню (смт Олександрівка) із залученням 2 од. тех. та 3 чол., в тому числі від ДСНС 1 од. тех. і 2 чол., підвезено технічної води близько 10,4 т", - повідомляє ДСНС.

Нагадаємо, 18 червня до централізованого водопостачання були підключені всі населені пункти п'яти районів Донецької області, крім смт Олександрівка.

Раніше в результаті бойових дій в Ясинуватському районі поблизу с. Василівка непідконтрольної території сталося пошкодження двох високовольтних ліній електропередач та трансформаторної підстанції, що призвело до припинення електропостачання насосної станції першого підйому Південно-Донбаського водопроводу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся