ВРУ планує спростити процедуру оформлення права на спецводокористування

НовиниПолітика    04.10.2016 - 23:07
Фото: Верховна Рада
Фото: Верховна Рада

За документ проголосували 246 парламентаріїв

Верховна Рада України підтримала за основу законопроект №3323 "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України, які регулюють відносини, пов'язані з одержанням документів дозвільного характеру (за спеціальне водокористування)". За документ проголосували 246 парламентаріїв, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, метою проекту закону є дерегуляція і розвиток підприємництва, поліпшення умов ведення бізнесу шляхом усунення надмірного навантаження при оформленні права на здійснення спеціального водокористування та приведення процедури оформлення зазначеного права з вимогами закону "Про адміністративні послуги".

Зокрема, процедура оформлення права на спеціальне водокористування буде здійснюватися у відповідності з вимогами, визначеними законом "Про адміністративні послуги". При цьому буде зменшено кількість дозвільно-погоджувальних органів з 4 до 2.

Крім того, пропонується обмежити сферу дії спеціального водокористування (для водокористувачів, що у своїй діяльності використовують незначні обсяги води і вторинних водокористувачів), збільшити термін права на його здійснення, а також встановити можливість подання водокористувачами документів в електронному вигляді.

Пропонується скоротити перелік документів, які подаються водокористувачем для оформлення права спеціального водокористування, визначивши їх вичерпний перелік та заборонити вимагати від водокористувачів документи, які не передбачені переліком.

Також передбачається встановити вичерпні підстави для припинення права спеціального водокористування і порядок припинення такого права.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Рада планує заборонити використання капканів та посилити боротьбу з браконьєрством.

On Top