ru ua

Під час капремонту в Голосіївському районі облаштують панорамну алею та фонтани

Під час капремонту в Голосіївському районі облаштують панорамну алею та фонтани Фото: проспект Науки (maps.google.com)

Роботи заплановано провести у 2018-2019 роках

Для поліпшення інфраструктури та архітектурного вигляду столиці у Голосіївському районі капітально відремонтують інженерно-транспортну інфраструктуру та благоустроять території: непарної сторони просп. Науки – від будівлі № 1 у напрямку Деміївської площі та непарної сторони Голосіївського проспекту – від Деміївської площі у напрямку вулиці Миколи Грінченка. Згідно із розпорядженням КМДА, роботи заплановано провести у 2018-2019 роках.

Зокрема, проектом передбачено:

  • встановлення на вул. Миколи Грінченка огороджувальної конструкції для влаштування тротуару, де також буде розміщено сходи з виходом на бульвар Дружби Народів для пішоходів;
  • відкриття на бульварі Дружби Народів панорамної алеї для пішоходів;
  • облаштування на проспекті Науки фонтанів і критих місць відпочинку, а також ремонт тротуару;
  • організація проїздів, тимчасових стоянок легкових автомобілів, пішохідних доріжок, тротуарів, майданчиків відпочинку та озеленення території, балансоутримувачем яких є КК "Київавтодор".

Замовником робіт визначено комунальне підприємство з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ". Йому доручено під час укладання відповідних договорів підряду обовʼязково передбачити умови щодо надання підрядником гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійні строки експлуатації обʼєктів не менше ніж десять років.