ВР виділила додатково 1,5 млрд грн на технічне переоснащення вугільних підприємств

Четвер 22 грудня 2011 19:13

Верховна Рада України прийняла закон № 9564 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік"щодо збільшення витрат на технічне переоснащення вугледобувних підприємств. За це рішення проголосувало 246 народних депутатів.

Зазначимо, що зараз на відповідні витрати виділяється 258 млн 721,4 тис. грн. Таким чином, ВР збільшила суму, що виділяється на технічне переоснащеннявугільних підприємств до 1,7 млрд грн.
Метою зазначеного закону є забезпечення технічного переоснащення державних вугледобувних підприємств шляхом збільшення витрат Міненерговугілля для фінансування вугільної галузі.

Реалізація положень даного закону не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України, оскільки надходження податків на додану вартість із ввезених на територію України товарів перевищують встановлені показники. А саме з цього пункту і пропонується фінансування технічного переоснащення вугільних підприємств.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся