ru ua

ВР виділила 2,9 млрд грн місцевим бюджетам для покриття заборгованості з різниці в тарифах на тепло

Верховна Рада (ВР) виділила 2,9 млрд грн на видатки за бюджетною програмою підтримки фінансування місцевими бюджетами заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, водопостачання та водовідведення.

Верховна Рада (ВР) виділила 2,9 млрд грн на видатки за бюджетною програмою підтримки фінансування місцевими бюджетами заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, водопостачання та водовідведення. Про це йдеться у висновку комітету ВР з питань бюджету щодо законопроекту № 3000 "Про державний бюджет України на 2014 р.", текст якого є у розпорядженні РБК-Україна.

"Передбачити видатки споживання за новою бюджетною програмою "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування" в сумі 2,9 млрд грн", - наголошується в документі.

Нагадаємо, народні депутати України 16 січня прийняли без обговорення законопроект № З000 "Про державний бюджет України на 2014 р.". За відповідне рішення проголосували 249 народних депутатів. Президент України Віктор Янукович підписав його вчора, 17 січня.