ВР включила до порядку денного законопроект щодо спецдержоргану з питань організації проведення Евро-2012 в Україні

Верховна Рада України (ВР) включила до порядку денного проект закону "Про внесення змін до законів України "Про здійснення державних закупівель" та "Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р. з футболу в Україні".

Законопроект (№ 7348 від 09.11.2010 р.), ініційований народним депутатом від фракції Партії регіонів Олександром Зацом, передбачає внести до закону України "Про здійснення державних закупівель" такі зміни:

в абзаці 20-му частини четвертої статті 2 закону України «Про здійснення державних закупівель» слова та цифри "спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади із забезпечення здійснення заходів з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р з футболу" замінити словами та цифрами "спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади із забезпечення підготовки та реалізації в Україні інфраструктурних проектів для виконання завдань та заходів з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р. з футболу та інших міжнародних спортивних подій".

До закону України «Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р. з футболу в Україні» такі зміни:
у тексті статті 5.1. слова та цифри "спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади із забезпечення здійснення заходів з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р. з футболу" в усіх відмінках замінити словами та цифрами "спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади із забезпечення підготовки та реалізації в Україні інфраструктурних проектів для виконання завдань та заходів з підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 р. з футболу та інших міжнародних спортивних подій" у відповідних відмінках.

Нагадаємо, 8 грудня у ВР зареєстрований проект постанови про прийняття за основу законопроекту щодо спецдержоргану з питань Евро-2012 в Україні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся