ВР збільшила статутні фонди держпідприємств авіапромисловості на 200,7 млн грн

Четвер 06 жовтня 2011 16:39

Верховна Рада України сьогодні, 6 жовтня, в ході вечірнього засідання парламенту прийняла законопроект № 9228 від 29 вересня 2011 р., ініційований народним депутатом від ПР Олександр Козуб про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо стабілізації роботи авіаційного комплексу). За відповідний законопроект проголосували 334 народних депутата.

Проект закону України "Про внесення змін до закону України" Про державний бюджет України на 2011 р. "спрямований на стабілізацію роботи авіаційного комплексу.
Законом збільшено на 200,7 млн грн. видатки загального фонду державного бюджету за бюджетною програмою "Поповнення статутних фондів державних підприємств авіаційної промисловості"

Джерелом покриття додаткових витрат державного бюджету визначено збільшення на відповідну суму надходжень податку на прибуток підприємств.Необхідність прийняття законопроекту обгрунтовується потребою покриття дефіциту оборотних коштів підприємств авіаційного комплексу з метою забезпечення виконання ними виробничої програми 2011 року в повному обсязі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся