ВР збільшила штрафи за правопорушення у сфері містобудування

Четвер 22 грудня 2011 11:01

Верховна Рада Україна (ВР) збільшила штрафи за правопорушення у сфері містобудування, прийнявши в цілому урядовий законопроект № 8597 від 31 травня 2011 р. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення відповідальності та вдосконалення державного регулювання у сфері містобудівної діяльності. За ухвалення відповідного рішення проголосували 249 народних депутатів з мінімально необхідних 226.

Закон підготовлений з метою вдосконалення державної політики у сфері містобудування, посилення і персоніфікації відповідальності суб'єктів містобудування за порушення вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил, забезпечення стійкості, міцності, надійності та необхідної довговічності будинків і споруд.
Зокрема, законом передбачається збільшити розміри штрафних санкцій за правопорушення у сфері містобудування, диференціювати пропоновані розміри штрафів залежно від категорії складності об'єктів, що будуються, передбачити персональну відповідальність окремих виконавців за правопорушення у сфері мостобудування.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся