ВР спростила та скоротила до 10 днів процедуру встановлення тарифів на послуги ЖКГ

Четвер 22 грудня 2011 17:45

Верховна Рада України (ВР) спростила та скоротила до 10 днів процедуру встановлення тарифів на послуги ЖКГ. ВР прийняла в цілому як закон, законопроект "Про внесення змін до деяких законів України щодо процедури встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги" (№ 8641 від 08 червня 2011 р.).

Також законом передбачається спростити та скоротити строк процедури встановлення органами місцевого самоврядування тарифів на житлово-комунальні послуги, зокрема шляхом зменшення на 20 днів терміну, протягом якого споживач житлово-комунальних послуг повідомляється виконавцем/виробником про зміну вартості житлово-комунальних послуг, а також віднесення актів органів місцевого самоврядування, якими встановлюються ціни/тарифи на житлово-комунальні послуги, до таких, на які не поширюється державна регуляторна політика.
При цьому законопроектом визначено, що порядок доведення до споживачів інформації та врахування позиції територіальних громад щодо зміни тарифів, їх структури, обґрунтування необхідності зміни тарифів, переліку житлово-комунальних послуг розробляється та затверджується центральним органом виконавчої влади у сфері житлово-комунального господарства.
Як зазначається, метою закону "є забезпечення беззбиткової діяльності підприємств ЖКГ, створення умов для поступового приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня та створення рівних умов для суб'єктів господарювання у сфері ЖКГ".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся