ВР дозволила страхування пенсійних активів

Верховна Рада України (ВР) прийняла в другому читанні і в цілому як закон законопроект № 9687 від 12 січня 2012 р. про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення пенсійних активів. "За" ухвалення законопроекту проголосували 324 народних депутатів з мінімально необхідних 226.

Закон спрямований на страхування пенсійних активів, що знаходяться на зберіганні в банківській мережі, в разі порушення справи про банкрутство зберігача, прийняття рішення про його ліквідацію або призначення тимчасової адміністрації.

Крім того, закон передбачає, що розпорядження пенсійними активами Накопичувального пенсійного фонду та активами недержавних пенсійних фондів при ліквідації банку-зберігача здійснюється відповідно до законів України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне забезпечення" та "Про недержавне пенсійне забезпечення"; встановлення права дострокового розірвання радою недержавногопенсійного фонду договору про обслуговування пенсійного фонду банком-зберігачем у разі призначення в такому банку тимчасової адміністрації; в разі ліквідації банку віднести до третьої черги задоволення вимог Пенсійного фонду щодо його зобов'язань перед накопичувальним пенсійним фондом та вимог недержавних пенсійних фондів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся