ВР прийняла закон про оптимізацію складу АМКУ

П'ятниця 23 грудня 2011 13:54

Верховна Рада України (ВР) прийняла в цілому закон № 9316 від 19 жовтня 2011 р. ініційований Президентом України Віктором Януковичем про внесення змін до закону України "Про Антимонопольний комітет України" (щодо оптимізації складу). "За" ухвалення відповідного рішення проголосували 265 народних депутатів.

Відповідно до закону, антимонопольний комітет України утворюється у складі голови і восьми державних уповноважених.
Глава має першого заступника та заступника голови антимонопольного комітету України, які призначаються з числа державних уповноважених.
Також антимонопольний комітет здійснює свої повноваження безпосередньо та через територіальні відділення, які утворюються в межах граничної чисельності працівників антимонопольного комітету та коштів, передбачених на утримання комітету, ліквідуються, реорганізовуються за поданням голови АМКУ Кабінетом міністрів України.
Перший заступник і заступник глави АМКУ з числа державних уповноважених призначаються на посади за поданням Прем'єр-міністра України і звільняються з посади Президентом України. Прем'єр-міністр вносить на розгляд Президента подання про призначення на посади першого заступника і заступника голови АМКУ відповідно до пропозицій глави Антимонопольного комітету.
Призначення державного уповноваженого першим заступником або заступником глава Антимонопольного комітету не є підставою для поновлення перебігу семирічного терміну його повноважень.
Гранична чисельність працівників АМКУ і його територіальних відділень затверджується Кабінетом міністрів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся