Обурені загрозою скасування держзамовлень працівники СМНВО можуть піти на Київ

НовиниЕнергетика    22.11.2016 - 15:08
Обурені загрозою скасування держзамовлень працівники СМНВО можуть піти на Київ
Обурені загрозою скасування держзамовлень працівники СМНВО можуть піти на Київ

Працівники Сумського машинобудівного науково-виробничого об'єднання можуть вийти на масову акцію до Кабінету Міністрів і Верховної Ради, якщо буде зірвано тендер на модернізацію газотранспортної системи, який НВО виграло через систему "Prozorro". Про це йдеться у відкритому зверненні, опублікованому на сайті підприємства.

У Сумському НВО відзначають, що трудовий колектив підприємства налаштований відстоювати виграні замовлення.

"Вже розпочався збір підписів під листом до Кабміну і НАК "Нафтогаз України" з вимогою забезпечити укладання контрактів, виграні Сумським НВО разом з іншими вітчизняними виробниками через систему ProZorrо. Ми не хочемо створювати "картинку" для зовнішнього ворога багатотисячним мітингом. Але разом з тим не можемо покірно дивитися, як нас намагаються потопити через особистісні суперечки та непорозуміння між керівництвом "Нафтогазу" і "Укртрансгазу", - йдеться в повідомленні.

Працівники НВО акцентують увагу на тому, що їх підприємство спільно з ДП НВКГ "Зоря"-"Машпроект" та іншими вітчизняними підприємствами, що випускають матеріали і комплектуючі, здобули перемогу в тендерах ПАТ "Укртрансгаз" на проведення реконструкції компресорних станцій "Задніпровська", "Ананьїв" і "Південнобузька". Але, за їх словами, ці тендери під загрозою зриву.

"Ми свідомо відмовилися від співпраці з замовниками з країни-агресора, куди щорічно поставлялося 60-70% продукції. Коли в рідній державі почалися активні розмови про необхідність модернізувати газотранспортну систему, звичайно ж, ключові зусилля ми спрямували на цей проект. Протягом двох років тривала підготовча робота, і ось зараз, коли залишився лише крок до того, щоб підприємство і його працівники повернулися до нормальної роботи, позбувшись від великого кризового тягаря, а Україна, в кінці кінців, зайнялася власним розвитком, що ми бачимо? "Нафтогаз" включає "задню", - йдеться в повідомленні.

Як відомо, у листопаді відбулися відкриті аукціони, проведені з допомогою ProZorro і спрямовані на реконструкцію компресорних станцій "Укртрансгазу" - "Задніпровська", "Ананьїв" і "Південнобузька". Загальна сума контрактів складає більше 4 млрд грн.

Перемогу в конкурсі здобуло Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання. Близько 30% загальної вартості проекту модернізації трьох компресорних станцій припадає на газотурбінні двигуни миколаївського держпідприємства "Зоря"-"Машпроект".

Теги публікації: ГТС  Популярні теги: Київ, Порошенко Петро, Курс долара, новини України, ООС
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся