Відшкодування ПДВ аграріям йде в плановому режимі, - перший заступник голови ДФС Білан

НовиниАПК    11.08.2016 - 17:56

Перший заступник голови Державної фіскальної служби (ДФС) Сергій Білан зазначає, що відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) йде в плановому режимі. Про це він сказав журналістам за підсумками круглого столу "Податковий аграрний діалог", який відбувся у четвер в Умані (Черкаська область).

"Відшкодування ПДВ йшло і йде в плановому режимі згідно з законодавством. Було питання, яке піднімалось в тому числі на засіданні Кабінету міністрів про законність відшкодування ПДВ окремим сільгоспвиробникам. Кабінет міністрів доручив Державній фіскальній службі провести перевірки (процесу відшкодування ПДВ). Ці перевірки на даний момент тривають", - сказав він.


Білан додав, що завершити перевірки планується найближчим часом, і за їх результатами відзвітувати перед урядом та громадськістю.

При цьому, голова Всеукраїнського аграрного ради Андрій Дикун додав, що відшкодування ПДВ при експорті - це та підтримка, яка залишилася після того, як був урізаний спеціальний режим у рослинництві. "Спецрежим в рослинництві практично прибрали, але є відшкодування ПДВ при експорті", - заявив Дикун.

Співорганізатор круглого столу нардеп Максим Поляков в свою чергу зазначив, що з метою удосконалення оподаткування для аграріїв у Черкаській області буде створена спеціальна робоча група.

Як повідомлялося в ЗМІ, обсяг відшкодування податку на додану вартість в липні збільшився з 111,3 тис. гривень (у червні) до 12,11 млрд гривень.

Станом на середину червня, Державна фіскальна служба відшкодувала 36 млрд гривень податку на додану вартість.

Теги публікації: аграрии, ДФС  Популярні теги: Київ, Порошенко Петро, Курс долара, новини України, ООС
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся