Відшкодування ПДВ аграріям йде в плановому режимі, - перший заступник голови ДФС Білан

НовиниАПК    11.08.2016 - 17:56

Перший заступник голови Державної фіскальної служби (ДФС) Сергій Білан зазначає, що відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) йде в плановому режимі. Про це він сказав журналістам за підсумками круглого столу "Податковий аграрний діалог", який відбувся у четвер в Умані (Черкаська область).

"Відшкодування ПДВ йшло і йде в плановому режимі згідно з законодавством. Було питання, яке піднімалось в тому числі на засіданні Кабінету міністрів про законність відшкодування ПДВ окремим сільгоспвиробникам. Кабінет міністрів доручив Державній фіскальній службі провести перевірки (процесу відшкодування ПДВ). Ці перевірки на даний момент тривають", - сказав він.


Білан додав, що завершити перевірки планується найближчим часом, і за їх результатами відзвітувати перед урядом та громадськістю.

При цьому, голова Всеукраїнського аграрного ради Андрій Дикун додав, що відшкодування ПДВ при експорті - це та підтримка, яка залишилася після того, як був урізаний спеціальний режим у рослинництві. "Спецрежим в рослинництві практично прибрали, але є відшкодування ПДВ при експорті", - заявив Дикун.

Співорганізатор круглого столу нардеп Максим Поляков в свою чергу зазначив, що з метою удосконалення оподаткування для аграріїв у Черкаській області буде створена спеціальна робоча група.

Як повідомлялося в ЗМІ, обсяг відшкодування податку на додану вартість в липні збільшився з 111,3 тис. гривень (у червні) до 12,11 млрд гривень.

Станом на середину червня, Державна фіскальна служба відшкодувала 36 млрд гривень податку на додану вартість.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: аграрии, ДФС
On Top