Воронезький суд долучив до справи Савченко матеріали, які доводять її невинуватість, - адвокат

Воронезький облсуд задовольнив клопотання захисту української льотчиці Надії Савченко і долучив до справи нові матеріали.

Воронезький облсуд задовольнив клопотання захисту української льотчиці Надії Савченко і долучив до справи нові матеріали. Про це повідомив один з адвокатів Савченко Микола Полозов у своєму Twitter.

Зокрема, мова йде про копії протоколу опитування Тараса Синяговського.

"Саме на відео допиту Синяговьского посилаються засекречені свідки як на доказ провини Савченко. Ми його змогли знайти і опитати. Синяговський показав, що його допитували під тиском і погрозами, пересмикували затвор", - повідомив Полозов.

Також, за його словами, суд задовольнив ще одне клопотання захисту і оголошує вголос опитування очевидця Синяговського.

"Синяговський у протоколі докладно розповідає про обставини бою 17.06 у сел. Металіст і подальше його полонення", - повідомив адвокат.

Зазначимо, 11 серпня захист Савченко повідомв, що знайшов докази фабрикації Слідчим комітетом Російської Федерації доказів її провини, посилаючись на опитування Свиняговского.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся