Волинські газовики інспектують газопроводи за допомогою відеозонду

Середа 03 лютого 2016 17:16

У газовиків Волині з'явився новий прилад  відеодіагностики труб для виявлення пошкоджень газопроводів  та несанкціонованих підключень до газової мережі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ПАТ "Волиньгаз".

"Відеоінспекція труб здійснюється приладом із вмонтованою компактною відеокамерою, яка проходить по трубі і передає якісне зображення на монітор, одночасно роблячи запис відео. Запустивши зонд у середину, фахівці газового господарства мають змогу у найшвидші терміни відшукати проблемну ділянку та визначити які роботи та матеріали необхідні для проведення ремонтних робіт", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, найчастіше незаконні підключення до газопроводу здійснюються фізичними особами, яким припинили постачання газу за несплату, або ж охочі підключити будинок чи господарську будівлю без погодження проекту.

"Виявити таке втручання досить непросто. У більшості випадків це відбувається лише після того, як така несанкціонована врізка призводить до витоку газу та аварійних ситуацій. А така професійна  відеодіагностика дозволяє не лише виявити "врізку", а й показати  до сантиметра точне місце її знаходження, тим самим зменшивши і зайві роботи газовиків", - сказав перший заступник голови правління-головний інженер "Волиньгазу" Сергій Галянт.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся