"Волиньгаз" надсилає боржникам досудові попередження

Волинська область, П'ятниця 09 жовтня 2020 14:16
"Волиньгаз" надсилає боржникам досудові попередження
Газовий вентиль (104.ua)

На Волині майже 14 тисяч споживачів понад пів року не сплачують за послугу з розподілу газу. Загальна сума боргів неплатників становить близько 4 млн гривень. З них більше 2 млн гривень боргують споживачі, які проживають у приватних будинках.

Про це повідомляє прес-служба "Волиньгазу".

"АТ "Волиньгаз" не застосовує санкцій за прострочення оплати за послугу розподілу газу, однак під час карантину немає мораторію на стягнення боргів у судовому порядку. В умовах, що склалися, підприємство змушене вдаватися до крайніх заходів: боржникам вже надіслано понад 10 тис. досудових попереджень про необхідність сплатити за надану послугу", - йдеться у повідомленні.

За словами прес-служби, активно нарощують борги і отримувачі субсидій. Компанія передає структурним підрозділам з питань соціального захисту населення списки споживачів, в яких наявна заборгованість більше трьох місяців. У випадку несплати заборгованості житлова субсидія на опалювальний період не призначатиметься.

“Компанія "Волиньгаз" дякує всім, хто платить своєчасно та особливо – клієнтам, які вже заплатили за розподіл до кінця року. Таким чином, вони зменшили фінансове навантаження для себе у майбутньому опалювальному періоді, а для компанії забезпечили стабільні надходження за тарифом”, – зауважив директор комерційний АТ “Волиньгаз” Андрій Карпомиз.

"Волиньгаз" закликає споживачів відповідально дотримуватись платіжної дисципліни.

“Сплачуючи за доставку, ви підтримуєте надійну роботу фахівців аварійно-диспетчерської служби. Вони працюють в умовах підвищеної небезпеки 24 години на добу, без вихідних і свят, реагують в середньому на 3000 викликів щомісяця, виїжджають у найвіддаленіші куточки області, щоб допомогти споживачам газу та вберегти їх від загроз”, – пояснив Павло Козюк, директор технічний АТ “Волиньгаз”.

У прес-службі нагадали, що сплачувати за розподіл газу потрібно до 20 числа поточного місяця.

"Це зручно робити за допомогою онлайн-сервісів 104.ua. Один із найпопулярніших серед споживачів газу – чат-боти 7104ua у Viber. З його допомогою можна передавати показники лічильників газу й переглядати їх історію, перевіряти нарахування та архів оплат, завантажувати квитанції та сплачувати за газ і розподіл газу. Нагадаємо, що 1 жовтня розпочався новий газовий рік. Це означає, що АТ “Волиньгаз” формує обсяги споживання газу з 1 жовтня 2019 по 30 вересня 2020 року, які стануть основою для розрахунку платежів за розподіл (доставку газу). У січні 2021 року клієнти отримають оновлену платіжку від газорозподільної компанії", - йдеться у повідомленні.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся