Військові РФ планують створити спецбатальйон для диверсій на Донбасі, - Тимчук

НовиниНадзвичайні події    21.09.2016 - 11:53
Фото: Дмитро Тимчук
Залучення військових РФ до госпробіт на Донбасі спричинило масові звільнення, - розвідка Армія РФ на Донбасі проходить підготовку до ядерної війни, - розвідка

В батальйон планується залучити близько 300 військовослужбовців

З військовослужбовців Російської Федерації планують створити спеціальний батальйон для проведення диверсій і терактів на Донбасі. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив лідер групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Російськими "кураторами" в даний час вирішується питання про створення спеціального батальйону, що "спеціалізується" на проведенні диверсій і терактів в тактичних і оперативно-тактичних тилах сил АТО на території Донецької і Луганської областей", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, в батальйон планується залучити близько 300 військовослужбовців, в основному з окремих "батальйонів територіальної оборони".

"Зазначений підрозділ планується фінансувати по лінії російської військової розвідки безпосередньо з Росії з підпорядкуванням ГРУ ГШ ЗС РФ", - повідомляє Тимчук.

 

Оперативні дані групи «Інформаційне Опір». Російсько-терористичні війська продовжують обстріл позицій...

Опубліковано Dmitry Tymchuk 20 вересня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що серед бойовиків поширюється інформація про наступ на позиції Збройних сил України (ЗСУ) в кінці вересня.

Читайте в розділі

Фінляндія проведе ракетний експеримент у рамках розслідування катастрофи MH17 на Донбасі

Українська сторона готова до розведення сил на Донбасі, - штаб АТО

У Гаазі в 14:00 оголосять результати слідства у авіакатастрофі МН17 на Донбасі

On Top