Військова прокуратура вимагає від банку повернення понад 23 млн держкоштів

Військова прокуратура вимагає від банку повернення понад 23 млн держкоштів
Фото: Військова прокуратура Південного регіону України вживає заходи з метою повернення грошових коштів ДП

"Миколаївський бронетанковий завод" позбавлений можливості виконати державне оборонне замовлення

Господарський суд Києва задовольнив позов першого заступника військового прокурора Південного регіону України в інтересах держави в особі ДК "Укроборонпром" і ДП "Миколаївський бронетанковий завод" до одного з комерційних банків про повернення грошових коштів. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Таким чином військова прокуратура Південного регіону України вживає заходи з метою повернення грошових коштів державного підприємства в сумі понад 23 млн грн. Наразі військовою прокуратурою вживаються заходи щодо виконання рішення суду. 

З'ясовано, що службовими особами комерційної банківської установи напередодні прийняття рішення Національним банком України про віднесення останньої до категорії неплатоспроможних та введення тимчасової адміністрації незаконно відмовлено державному підприємству в перерахуванні його наявних грошових коштів у сумі понад 23 млн грн.

Зазначені дії, у зв'язку з введенням тимчасової адміністрації, фактично унеможливили повернення коштів "Миколаївському бронетанковому заводу" у подальшому та створили передумови до невиконання ним державного оборонного замовлення з виробництва та ремонту броньованої техніки.

Нагадаємо, нещодавно в Станиці Луганській (Луганської обл.) заарештували чиновника районної ради, який передавав документи про співробітників військово-цивільної адміністрації та листування з правоохоронними органами бойовикам ЛНР.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся