Під час 65 сесії Генасамблеї ООН В.Янукович внесе проект всеосяжної конвенції по боротьбі з піратством

Під час 65 сесії Генеральної Асамблеї ООН Президент України Віктор Янукович внесе проект всеосяжної конвенції по боротьбі з піратством. Про це на брифінгу заявив речник Міністерства закордонних справ Олександр Дікусаров, передає кореспондент РБК-Україна.

«В рамках  65 сесії Асамблеї ООН делегація України внесе на розгляд членів ООН проект всеосяжної конвенції по боротьбі з піратством. Ця ініціатива стане важливою для нашої України в сфері ефективної боротьби з безкарністю на морі», - зазначив О.Дікусаров.

При цьому він повідомив, що шляхом посилення координації міжнародних зусиль у судовому переслідуванні та ув'язненні осіб, відповідальних за акти піратства, збройного пограбування на морських водоймах. За словами О.Дікусарова, інноваційними положеннями проекту даного документу стане кваліфікація злочину морського піратства,  як одного з видів міжнародної організованої злочинності, оскільки на сьогодні жодний міжнародний акт цього не передбачає, а також у проекті конвенції передбачається створення єдиного судового органу по боротьбі з піратством. «Позиція України полягає у тому, щоб ефективно протидіяти злочину морського піратства», - сказав він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся