Влада Китаю планує створити нові економічні зони в Сіньцзян-Уйгурському автономному районі

Неділя 09 жовтня 2011 19:00

Влада КНР обнародувала план з розвитку Сіньцзян-Уйгурського автономного району, де будуть створені дві нові економічні зони в округах Кашгар і Хоргос, передає "Сіньхуа". Проект передбачає субсидії і податкові пільги для збільшення притоку інвестицій в слаборозвинені округи Сіньцзян-уУйгурського автономного району і стимулювання торгових відносин з сусідніми країнами.
Електроніка, текстиль, металургія і виробництво поновлюваної енергії стануть ключовими напрямами розвитку в Кашгарі, що є оазисом у південно-західній частині Сіньцзяна, говориться в заяві Державної ради КНР, в той час як у Хоргосі буде зосереджена хімічна промисловість, сільськогосподарське виробництво і виробництво лікарських препаратів.
Хоргос, де закінчується газопровід Туркменія-Китай, також розглядається владою як майбутній центр автомобільної промисловості.
"До 2020 р. в двох нових економічних зонах очікується стрибок конкурентоспроможності і в цілому економічній потужності", - говориться в заяві Держради.
Сіньцзян-Уйгурський автономний район - найбільша адміністративна одиниця КНР, що знаходиться на північному заході країни, граничить з Росією, Казахстаном, Пакистаном, Монголією, Киргизією, Таджикистаном і Афганістаном. Район, багатий нафтою, газом, вугіллям та іншими мінеральними ресурсами, має стратегічне значення для КНР.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся