Влада Грузії: Відповідальність за долю грузинських громадян в Південній Осетії лежить на "путінському режимі"

У разі створення проблем громадянам Грузії, що проживають в Південній Осетії, а також здійснення тиску на них, відповідальність буде покладена на "окупаційні війська і путінський режим". З такою заявою на брифінгу в Тбілісі виступила сьогодні прес-спікер Президента Грузії Манана Манджгаладзе.
"Вкрай сумні факти, що мають місце в Цхінвальському регіоні, звідки вигнана велика частина населення, а мала частина населення, що залишилася, перетворилася на заручників в руках влади окупаційного режиму", - сказала вона.
За словами Манджгаладзе, Тбілісі не збирається оцінювати вибори в Державну думу ФЗ РФ на території Абхазії і Південної Осетії, оскільки це є прерогативою місій міжнародних спостерігачів. Але, як підкреслила вона, "вибори на окупованих територіях Грузії проходять незаконно, з порушенням норм міжнародного права". Втім, відзначила прес-спікер Саакашвілі, "такі ж протизаконні дії здійснюються і в Придністров'ї".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся