Влада Дніпропетровська зобов'язала власників собак "попереджувати гавкання" своїх тварин по ночам

На засіданні сесії міської ради Дніпропетровська 30 травня депутати прийняли рішення про затвердження правил утримання домашніх тварин в Дніпропетровську, згідно з яким власники собак у місті повинні "попереджати гавкання" собак з 22:00 до 8:00. Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Правила встановлюють порядок утримання домашніх тварин та поводження з ними, визначають права і обов'язки юридичних і фізичних осіб, а також регламентують права і обов'язки власників домашніх тварин. Наприклад, "власники собак, які проживають у багатоквартирних будинках, повинні забезпечувати тишу - попереджати гавкання собак в період з 22:00 до 8:00". Крім цього, власники повинні регулювати приплід власних тварин. Також є правила, що передбачають реєстрацію тварин, яка ведеться управлінням ветеринарної медицини в Дніпропетровську, а в разі смерті тварини - необхідно письмово попередити про це організацію, яка видала реєстраційне посвідчення і номерний знак для внесення змін в загальну базу даних.

Також у додатку до правил зазначено перелік порід собак, які визначені як потенційно небезпечні. Відповідальність власників таких собак підлягає обов'язковому страхуванню за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам. Серед таких порід, крім бійцівських порід, вівчарки, долматин, лабрадор-ретрівер, хаскі сибірський та інші. Всього в списку вказано 80 таких порід.

Люди, які тримають домашніх тварин, за невиконання правил будуть нести відповідальність згідно з чинним законодавством. Контроль за виконанням правил будуть забезпечувати органи внутрішніх справ, виконавчі органи районних у місті рад, житлові організації, управління ветеринарної медицини Дніпропетровська, а також громадські організації, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Дніпропетровській області побудують шість притулків для бездомних тварин за кошти місцевих бюджетів і меценатів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся