Влада ігнорує програми реабілітації військових, - "Заступ"

НовиниСуспільство    09.10.2014 - 10:46

Українські військові, що постраждали в зоні проведення АТО, не можуть пройти спеціальний курс реабілітації у зв'язку з відсутністю гарячого водопостачання. Про це заявив срібний призер Чемпіонату світу з плавання, автор програми з реабілітації у воді Валентин Герасименко.

Він зазначив, що погодив програму реабілітації з МОЗ, знайшов басейн для занять з військовими, але через відсутність гарячої води не може приступити до занять.

"Це нонсенс. Десятки солдатів не можуть пройти реабілітацію, тому що в XXI столітті в столиці України немає гарячої води", - зазначає Герасименко.

За словами Герасименка, басейн київської загальноосвітньої школи № 308 (Деснянський р-н) повинен був стати майданчиком для реабілітації опорно-рухового апарату і нервової системи хворих бійців, але відкривати басейни при школах київська влада в цьому році взагалі не планувала.

Реабілітолог зазначає, що щоб не залежати від ТЕЦ і вирішити проблему з гарячим водопостачанням, в басейні потрібно встановити бойлери для підігріву води.

"Я ще в серпні написав листа з проханням допомогти і прем'єру Яценюку, і меру Києва Віталію Кличку. Але віз і нині тамЦ, - розповідає розробник програми з реабілітації.

"Коли ми майже втратили надію допомогти героям України, про нашу проблему дізналися активісти громадської організації "Заступ". Приїхали в басейн, переконалися, що у нас справді є проблема з водою, і пообіцяли допомогти", - повідомив Герасименко.

У прес-службі громадської організації "Заступ" повідомили, що заступаються не тільки селян, але і всіх українців, які потребують допомоги. Тому громадська організація планує провести благодійну акцію і допомогти сотням солдатів пройти необхідну реабілітацію.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top