Власники авто з іноземною реєстрацією заблокували пункт пропуску "Ужгород"

НовиниНадзвичайні події    17.09.2016 - 12:31
Фото: блокування дороги, що веде до кордону
Фото: блокування дороги, що веде до кордону
На кордоні з Польщею в чергах стоять 700 машин Україна та Словаччина домовилися про посилення співпраці в енергетичній сфері

Активісти вимагають збільшення терміну транзиту щодо ввезення транспортних засобів в Україну

Власники автомобілів з іноземною реєстрацією 17 вересня заблокували дорогу, що веде до пункту пропуску "Ужгород" на кордоні зі Словаччиною. Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України.

"Сьогодні власники автомобілів з іноземною реєстрацією розпочали акцію щодо блокування дороги, що веде до пункту пропуску "Ужгород" на кордоні зі Словаччиною. Такі дії активісти організовують із метою збільшення терміну транзиту щодо ввезення транспортних засобів на територію України", - йдеться в повідомленні.

У зв’язку з діями активістів Держприкордонслужба рекомендує під час планування поїздок із подальшим перетином кордону скористатися іншими пунктами пропуску: "Малі Сельмінці" (пішохідний та для велосипедистів) - із 9:00 до 21:00; "Малий Березний" (автомобільний, пішохідний та для велосипедистів) - цілодобово; "Чоп (Страж)" (залізничний) - цілодобово, за графіком руху поїздів.

Нагадаємо, раніше Україна і Словаччина домовилися про розвиток прикордонної інфраструктури.

Читайте в розділі

Twitter, Amazon і Spotify піддалися кібератаці

З аеропорту Лондона евакуювали близько 500 людей через "хімічний інцидент"

Суд заарештував 2 підозрюваних у викраденні людей у Київській області

On Top