СКУ засуджує рішення уряду України призупинити підписання УА з ЄС

Світовий Конгрес Українців (СКУ) засуджує сьогоднішнє рішення владних структур України призупинити процес підготовки до укладення угоди про асоціацію між (УА) ЄС і Україною і відновити активний діалог з Російською Федерацією та іншими країнами Митного союзу. Про це повідомляє прес-служба СКУ.

"Це рішення суперечить закону України "Про засади зовнішньої і внутрішньої політики" і євроінтеграційним прагненням українського народу", - повідомили в прес-службі.

"Рішення владних структур України призупинити підписання угоди про асоціацію між ЄС і Україною напередодні Третього саміту Східного партнерства у Вільнюсі 28-29 листопада 2013 р. і активізувати їх діалог з Росією та іншими країнами Митного союзу підриває національні інтереси України і загрожує відновленням Радянського Союзу. За це владні структури України будуть нести відповідальність перед усім українським народом", - заявив Президент СКУ Євген Чолій.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся