ВККСУ рекомендує Вищій раді юстиції звільнити двох кримських суддів

НовиниСуспільство    26.10.2016 - 06:17
Фото: засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України
Фото: засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

Також прийнято рішення припинити дисциплінарну справу стосовно трьох суддів

У вівторок, 25 жовтня на засіданні колегії Вища кваліфікаційна комісія суддів України вирішила внести подання у Вищу раду юстиції про звільнення з посади двох кримських суддів. Про це зазначається в повідомленні прес-служби комісії.

ВККСУ буде рекомендувати Вищій раді юстиції звільнити суддю Гагарінського районного суду міста Севастополя Людмилу Завгородню і суддю окружного адміністративного суду міста Севастополя Сергія Водяхіна.

Крім цього, було прийнято рішення припинити дисциплінарну справу відносно Оксани Царевич (обіймала посаду судді Печерського районного суду міста Києва), Анатолія Левченка (обіймав посаду судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області) та Сергія Пойди (обіймав посаду судді Дарницького районного суду міста Києва).

Також відкладено розгляд питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді Приморського районного суду міста Одеси Віталія Івченко, судді апеляційного суду Харківської області Михайла Бородіна і судді Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Миколи Решетняка.

Нагадаємо, ВККСУ на два місяці відсторонила від посади суддю Вовка.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся