Вілкул звинуватив людей Коломойського в розповсюдженні фейкової інформації

НовиниПолітика    16.03.2015 - 19:04

Народний депутат від фракції "Опозиційний блок" Олександр Вілкул на своїй сторінці в соцмережі Facebook назвалнеправдивой інформацію про нього і його команді, яку останнім часом активно поширюють члени группыпредседателя Дніпропетровської облдержадміністрації (ОДА) Ігоря Коломойського.

"У банди Коломойського (Філатова, Корбана та їм подібних), схоже, криза жанру. Вони опустилися до поширення відвертих фейків. Широко розтиражована ними в ЗМІ фотографія "білборда з картою України без Криму", - не що інше, як подрисованная ними маленька табличка на дитячому майданчику, встановленої ще в 2012 р. в Жовтневому районі Кривого Рогу", - написав Вілкул.

Також Вілкул назвав неправдивою інформацію про те, що голова Дніпропетровської облради Євген Удод отримав громадянство Польщі і купив будинок під Варшавою.

"Тиражування Філатовим старих фото з минулих байкерських зльотів у себе на фейсбуці - це смішно. Як би відчайдушні викривачі в наступний раз не виклали мої дитячі фотографії в піонерському галстуку", - зазначив він.

Вілкул звернувся до ЗМІ, які розміщували зазначені матеріали, з проханням опублікувати його позицію. "Підтримати правду і дати друга думка - це і є свобода слова", - підкреслив Вілкул.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top