ru ua

Вілкул не виключає, що станція метро "Теремки" у Києві не буде відкрита до 24 серпня

Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул не виключає, що станція метро "Теремки" у Києві не буде відкрита до Дня незалежності 24 серпня. Про це, відповідаючи на запитання журналістів, він заявив у ході візиту на споруджувану станцію "Теремки", передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема на запитання журналістів, чи встигнуть в раніше обіцяні терміни добудувати даний об'єкт, Вілкул зазначив: "Ми будемо робити упор, в першу чергу на якість, щоб було якісно і комфортно для людей. Гнати терміни заради якості ніхто не буде, але, в будь-якому випадку, протягом найближчих декількох місяців станція буде здана в експлуатацію".

На питання журналіста про те, чому працівники на даній станції скаржаться на невиплату зарплати і на постійне прискорення темпів роботи, Вілкул зазначив: "Питання з фінансування всі вирішені, 3 липня профінансували додатково 60 млн грн, і зараз монтування йде стабільно".

Читайте також: КМДА знайшла 80 млн грн на завершення будівництва метро "Теремки" до Дня Незалежності

"До кінця цього тижня з міського бюджету на будівництво метро "Теремки" буде виділено 83 млн грн", - зазначив водночас голова КМДА Олександр Попов.