ua ru

Віктор Пшонка зустрівся з єврокомісаром Штефаном Фюле

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка 12 грудня 2011 року зустрівся з комісаром Європейського союзу з питань розширення і європейської політики сусідства Штефаном Фюле, повідомляє прес-служба ГПУ.
У ході зустрічі було обговорено питання реформування в Україні кримінальної юстиції, проекту нового Кримінально-процесуального кодексу, а також стан додержання законності під час проведення розслідування та підтримання державного обвинувачення у кримінальних справах, що становлять особливий громадський інтерес.
"Генеральний прокурор запевнив єврокомісара, що прокуратура діє у повній відповідності до чинного законодавства України і чітко у межах своїх повноважень. Зустріч, що відбулася у теплій та невимушеній атмосфері, засвідчила готовність сторін до ведення відвертого діалогу", - йдеться у повідомленні ГПУ.

Наприкінці заходу Фюле звернувся з проханням до Віктора Пшонки посприяти в отриманні дозволу на зустріч з Юлією Тимошенко у приміщенні слідчого ізолятора.
За дорученням генерального прокурора слідчий у справі звернувся з клопотанням до Державної пенітенціарної служби і після оформлення необхідних документів такий дозвіл адміністрацією СІЗО був наданий.