ru ua

Вхід на станцію метро "Вокзальна" у Києві з травня закриватимуть у "пікові години"

Вхід на станцію метро "Вокзальна" у Києві з травня закриватимуть у "пікові години" Фото: вхід на станцію метро "Вокзальна" у Києві з травня закриватимуть у "пікові години"

Плановий капітальний ремонт ескалаторів на станції "Вокзальна" триватиме з 11 травня до 6 вересня

Вхід на станцію метро "Вокзальна" у Києві у зв’язку із плановим капітальним ремонтом з 11 травня до 6 вересня закриватимуть у "пікові години". Про це повідомляє прес-служба КП "Київський метрополітен" у Facebook.

"Плановий капітальний ремонт ескалаторів на станції "Вокзальна" триватиме з 11 травня до 6 вересня 2016 року. У рамках робіт, зокрема, передбачено ремонти східців з заміною усіх бігунків, поручневих пристроїв, головних редукторів та заміни тягових ланцюгів. Роботи триватимуть цілодобово", - йдеться у повідомленні.


Як зазначається, на час ремонту метрополітен буде закривати станцію "Вокзальна" на вхід у "пікові години". Так, з понеділка по четвер станція не прийматиме пасажирів з 7:00 до 9:30 та з 16:00 до 19:00 години. У п’ятницю вхід не працюватиме з 7:00 до 9:30 та з 14:30 до 19:30, а у суботу з 7:00 до 9:00 ранку.

"Такий графік роботи обумовлюється необхідністю вивезення пасажирів на поверхню та уникнення скупчення людей на станції. У зазначений час два з трьох ескалаторів працюватимуть на підйом, один знаходитиметься в ремонті", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, для уникнення незручностей наразі розробляються маршрути додаткового наземного транспорту для підвезення пасажирів до найближчих станцій метрополітену.

Станція «Вокзальна» частково закриватиметься на вхід *** Плановий капітальний ремонт ескалаторів на станції «Вокзальна» ...

Posted by КП "Київський метрополітен" on Monday, April 11, 2016

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 9 квітня 2016 року в центрі Києва на 2 місяці частково обмежено рух по бульвару Шевченка у зв'язку з дорожніми роботами.