Віру Ульянченко виключили з партійного списку "Нашої України" (доповнення)

Екс-главу секретаріату "Нашої України" Віри Ульянченко виключили з партійного виборчого списку "Нашої України". Таке рішення прийняв з'їзд "Нашої України", передає кореспондент РБК-Україна.

Як передає кореспондент агентства, Ульянченко пішла із залу, де проходить з'їзд, відмовившись відповідати на запитання журналістів.

Лідер "Нашої України" Віктор Ющенко відзначив: "Це технічне питання, питання, яке відноситься до компетенції з'їзду, кого брати в список, а кого не брати. У нас було п'ять, можливо, рішень, які ініціювали або нововведення, або виведення тих кандидатур, які там були. Тому це питання відноситься до таких питань. Ну, вивели, і вивели - пішли далі. Це демократія".

Пізніше, відповідаючи на питання журналістів, Ющенко зазначив, що він особисто не згоден з рішенням з'їзду, однак на такому рішенні наполягала більшість.

Нагадаємо, що виборчий список "Нашої України" очолили Віктор Ющенко (НУ), Юрій Костенко (УНП), Олексій Івченко (КУН), Ірина Ванникова (НУ) і Сергій Бондарчук (НУ).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся