Верховна Рада України ухвалила закон про збільшення видатків у сферу геологічного вивчення та використання надр

Четвер 22 грудня 2011 18:59

Верховна Рада України ухвалила закон № "Про внесення змін до додатка № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (щодо Державної служби геології). Відповідний законопроект зареєстровано за № 9543.
Закон розроблений з метою встановлення видатків на оплату праці працівників Державної служби геології та надр з урахуванням її функціональних повноважень, граничної чисельності працівників, виходячи із встановлених нормативно-правовими актами умов оплати праці.

Зокрема, законом шляхом внесення змін до додатку №3 "Розподіл видатків Державного бюджету України на 2011 рік", затвердженого Законом "Про Державний бюджет України на 2011 рік", збільшено видатки на 2 млн 613,7 тис. гривень за програмою "Керівництво та управління у сфері геологічного вивчення та використання надр" за рахунок зменшення видатків на таку ж суму за програмою  "Заходи із створення і збереження природно-заповідного фонду, ведення кадастрів тваринного і рослинного світу, Червоної книги".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся