ru ua

В Угорщину на лікування прибули перші у 2017 українські військові

В Угорщину на лікування прибули перші у 2017 українські військові Фото: в Угорщину прибули на лікування українські військові

Уряд Угорщини виділив кошти на лікування військових та літнє оздоровлення дітей переселенців із Донбасу

Угорщина прийняла на лікування та медичну реабілітацію першу у 2017 році групу українських військовослужбовців, поранених під час воєнних дій на сході України. Про це повідомляє кореспондент "Радіо Свобода".

Минулого року угорська сторона надала таку можливість чотирнадцяти особам, а цього року квоту поранених українських військових, які пройдуть курс лікування і реабілітації в медично-курортних закладах Угорщини, збільшено до двадцяти.

Кошти на лікування військових, а також на літнє оздоровлення дітей переселенців із Донбасу виділені урядом Угорщини по лінії Міністерства людських ресурсів й анонсуються як гуманітарна допомога постраждалим під час російської агресії в Україні.

Зазначається, що у цьому гуманітарному проекті третій рік поспіль бере активну участь Українське національне самоврядування Угорщини та Почесне консульство Угорщини в Івано-Франківську.

Із 2016 року до цієї справи також долучилися деякі угорські підприємці.

Нагадаємо, Київська місцева прокуратурою №7 в рамках розслідування, розпочатого за фактом розкрадання бюджетних коштів на реабілітацію бійців АТО, повідомила про підозру директору державного підприємства санаторно-оздоровчого комплексу "Джерельце".