В Угорщині назвали помстою рішення Європарламенту щодо санкцій

В Угорщині назвали помстою рішення Європарламенту щодо санкцій
Фото: Петер Сійярто (flickr.com/mfarussia)

Глава МЗС Угорщини вважає, що Угорщину "засудили" через міграційну політику Будапешта

У Міністерстві закордонних справ (МЗС) Угорщини вважають, що рішення Європейського парламенту про початок санкційної процедури проти Угорщини є помстою європейських політиків за міграційну політику Будапешта. Про це йдеться в заяві міністра закордонних справ Угорщини Петера Сійярто.

За словами Сійярто, Угорщину і угорський народ засудили тому, що "ми показали, що міграція не потрібна, і міграція може бути зупинена".

Також міністр заявив, що рішення було прийнято шахрайським шляхом, оскільки, ігнорувалися положення європейських договорів, деякі голоси не враховувалися в кінцевому підсумку. Він додав, що розглядаються необхідні засоби правового захисту.

Сійярто зазначив, що голосування стало переконливим доказом того, що абсолютна більшість політиків в Європарламенті підтримують міграцію.

"Ми це знали, але сьогодні це також підтверджується: Європейська народна партія також має більшу частину проіммігрантскіх політиків", - додав він.

Нагадаємо, доповідач Європарламенту закликала ввести санкції ЄС проти Угорщини.

Додамо, наприкінці липня Комітет Європейського парламенту проголосував за відкриття санкційної процедури проти Угорщини через порушення урядом прем'єр-міністра Віктора Орбана фундаментальних цінностей ЄС.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся