Європарламент підтримав введення санкцій ЄС проти Угорщини

Європарламент підтримав введення санкцій ЄС проти Угорщини
Фото: доповідач Джудіт Сарджентіні (facebook.com/judith.sargentini)

Після цього рішення Рада ЄС повинна почати власне розслідування порушень Угорщиною цінностей ЄС

Європейський парламент у середу, 12 вересня, підтримав запровадження санкційної процедури проти Угорщини у зв’язку з тривалим порушенням правил та цінностей Євросоюзу Будапештом. Про це повідомляє Euronews.

У доповіді засуджувався тиск на незалежні медіа країни, усунення від посад незалежних суддів, унеможливлення роботи неурядових організацій, які надають допомогу мігрантам та біженцям, збагачення членів уряду та їхніх родин за рахунок європейських фондів та інші порушення Будапешта.

Після цього рішення Європарламенту Рада ЄС повинна почати власне розслідування порушень Угорщиною цінностей ЄС. Якщо статтю 7 Лісабонського договору буде активовано щодо Угорщини, її можуть позбавити права голосу в Раді ЄС.

Раніше Єврокомісія запустила схожу санкційну процедуру проти Польщі через порушення верховенства права.

Нагадаємо, доповідач Європарламенту закликала ввести санкції ЄС проти Угорщини.

У свою чергу канцлер Австрії Себастьян Курц заявив, що депутати Європарламенту від його партії підтримають санкції проти Угорщини через нехтування демократичних цінностей.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся