Вечірній час пік в Києві: затори складають 6 балів

Ступінь завантаженості міських вулиць у Києві станом на 17:40 становить 6 балів. Про це свідчать дані аналітичного сервісу "Яндекс.Пробки".

Ступінь завантаженості міських вулиць у Києві станом на 17:40 становить 6 балів. Про це свідчать дані аналітичного сервісу "Яндекс.Пробки".

Рух на всіх мостах Києва вільно в обидві сторони. Тягнучка на просп. Бажана перед Південним мостом у бік Правого берега, швидкість 15км/год

Тягнеться вул. Теліги в бік м. Дорогожичі зі швидкістю 10-15 км/ч. Шулявський шляхопровід став у заторах.

Затори на пл. Шевченка, а також тягучка на вул. Скляренко, де швидкість руху не перевищує 15 км/ч.

Труднощі на Московській площі, щільний трафік, до 30 км/ч.

Стоїть Бесарабка та вул. Басейна у бік бул. Лесі Українки, швидкість 7-10 км/ч.

Труднощі на вул. Великій Житомирській, швидкість руху не перевищує 10 км/ч. Варто Львівська пл. та вул. Артема, швидкість 7 км/ч. Також тягнеться пр. Чорновола у обидві сторони, швидкість не більше 10 км/год на різних ділянках.

На Верхньому і Нижньому Валу швидкість 7-10 км/год в обидві сторони. Вул. Набережно-Хрещатицька вільна, тягучка у бік центру до 30 км/ч.

Проблеми з рухом і на Індустріальному шляхопроводі, де швидкість не перевищує 5 км/год. Вул. Гетьмана рухається зі швидкістю 7 км/ч в обидві сторони. Червонозоряний просп. вільний.

Труднощі на просп. Леся Курбаса просп. від Королева до вул. Гната Юри, де швидкість становить 10 км/ч. Також тягнеться Велика Окружна у районі м. Академмістечко, швидкість 15 км/ч. Одеська пл. вільна.

Вечірній час пік в Києві: затори складають 6 балів

Місцями труднощі на бул. Дружби Народів, особливо у бік моста Патона, швидкість близько 10 км/ч.

Варто бул. Шевченка. В обидві сторони швидкість руху не перевищує 10 км/ч.

Щільно і на вул. Володимирській, яка рухається не швидше 10 км/ч.

На Лівому березі ДТП на Ленінградської пл., швидкість не перевищує 10 км/ч.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся