Валерію Іващенку загрожує інвалідність, якщо йому не буде надано належного лікування в умовах стаціонару, - адвокат

НовиниПолітика    01.11.2011 - 11:32

Київські лікарі дійшли висновку, що якщо колишньому тимчасовому виконувачу обов'язки міністра оборони Валерію Іващенку, який обвинувачується у скоєнні службового злочину, найближчим часом не буде надано належного лікування в умовах стаціонару, йому загрожує параліч і як наслідок - інвалідність. Про це заявив адвокат Іващенка Борис Нечипоренко, коментуючи рішення Печерського райсуду столиці вкотре залишити Іващенка під вартою, незважаючи на погіршення стану здоров'я, повідомляє радіо "Свобода".
"Згідно з висновками головного невропатолога Шевченківського району Києва, який за ініціативою пенітенціарної служби оглядав мого підзахисного у СІЗО, у нього має місце гостре порушення статодинамічних функцій хребта. Більш того, за висновками лікарів, у зв'язку із тим, що протягом тривалого періоду (з квітня 2011 року) в Іващенка спостерігається стійкий больовий синдром та оніміння правої нижньої кінцівки, це може призвести до паралічу та необхідності оперативного втручання, наслідком якого (у кращому випадку) буде інвалідність", - сказав адвокат.
При цьому адвокат підкреслив, що замість зміни запобіжного заходу судді знову "звернули увагу" СІЗО на ненадання підсудному необхідної медичної допомоги. "І це - незважаючи на вже наданий для цього майже місячний термін, незважаючи на очевидну об'єктивну неможливість лікування мого підзахисного в умовах слідчого ізолятора, що раніше неодноразово офіційно підтверджувало і підтверджує керівництво СІЗО, посилаючись і на відсутність у медичній частині ізолятора неврологічного відділення, і на відсутність посади лікаря-невропатолога, яка взагалі не передбачена чинним штатним розкладом ізолятора", - зауважив Нечипоренко.
Нагадаємо, у 2010 р. Генпрокуратура порушила проти Валерія Іващенка кримінальну справу за статтею Кримінального кодексу України "Зловживання владою або службовим становищем".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top